Życie nieustannie nas zadziwia. Do codzienności wkraczają technologie, które jeszcze parę lat temu uznalibyśmy za opowieści rodem z filmów sci-fi. Niesamowite możliwości urządzeń mobilnych, takie jak czytnik odcisków palców czy skaner tęczówki oka to dla nas codzienność. Wideokonferencje? Żaden kłopot. Przełączanie kanałów w telewizorze za pomocą telefonu? Nic prostszego. A gdyby tak pójść o krok dalej?

Inteligentne instalacje

Czym są inteligentne instalacje? Wyobraź sobie, że możesz sterować oświetleniem i ogrzewaniem całego domu za pomocą jednej prostej aplikacji na smartfona. Dzięki temu możesz mieć podgląd na wszystkie ważne parametry wewnątrz i na zewnątrz, takie jak temperatura panująca w poszczególnych pomieszczeniach, zużycie prądu, wody, gazu, czy nawet wilgotność gleby w ogórku. I to wszystko na jednym wyświetlaczu!

Inteligentne instalacje w domu to oszczędność i wygoda

Bezpośrednia kontrola warunków panujących w inteligentnym domu lub inteligentnym mieszkaniu przekłada się na duże oszczędności. Według badań system inteligentnego domu pozwala zaoszczędzić nawet 12% wydatków na energię elektryczną i do 17% wydatków na ogrzewanie.

Dzięki inteligentnym instalacjom możesz w dowolnym momencie zasłonić lub odsłonić rolety z dowolnego miejsca na świecie! Nigdy już nie będziesz musiał zastanawiać się, czy przypadkiem nie zostawiłeś włączonego światła.

Sterowanie urządzeniami w domu i mieszkaniu

Sterowanie i zarządzanie budynkiem mieszkalny za pomocą systemu inteligentnych instalacji jest niezwykle proste. W końcu kluczowym założeniem dla projektanta jest stworzenie systemu jak najbardziej przyjaznego i intuicyjnego dla użytkownika.

Za pomocą jednego gestu w aplikacji na smartfonie lub tablecie możemy natychmiastowo uruchomić ogrzewanie, zamknąć okna albo zaciągnąć rolety, a wszystko to w drodze z pracy. Dzięki takich systemom możesz także sporo zaoszczędzić, choćby na ogrzewaniu, dzięki zdalnej i wygodnej kontroli.

System Inteligentnego domu

System inteligentnego domu ma w założeniu przekształcenie Twojego obecnego domu w całkowicie zautomatyzowany system mieszkalny, znany nam z filmów science fiction.

Kontroluj najważniejsze aspekty swojej strefy mieszkalnej, nie wstając z kanapy. Zapomniałeś zamknąć bramę? Nie zgasiłeś światła w kuchni? Temperatura w pomieszczeniu za wysoka? Wystarczy wcisnąć jeden przycisk!

Sterowanie roletami

Sterowanie ogrzewaniem

Sterowanie oświetleniem

Sterowanie bramą garażową

Sterowanie zraszaczami ogrodowymi

Sterowanie elektronicznymi urządzeniami

Alarmowanie o różnych sytuacjach w domu

Bezpieczeństwo