ul. Domańskiego 29, 45-819 Opole
Pon - Pt: 10:00-18:00 | Sob: 10:00 - 14:00

Inteligentne instalacje w Opolu

W kwietniu tego roku zostaliśmy wezwani do Opola, aby wprowadzić do mieszkania naszych klientów system inteligentnych instalacji.

Zadowolenie z pełnej kontroli

Od tego czasu nasi zleceniodawcy żyją w inteligentnym mieszkaniu. Zainstalowana przez nas automatyka w znacznym stopniu podniosła komfort życia oraz bezpieczeństwa mieszkańców obiektu. Ze szczerym zadowoleniem przyjęli do wiadomości fakt, że odtąd to właśnie oni sprawują kontrolę nad wszelkimi czynnościami swego apartamentu. Co więcej – śmiało i z pełną odpowiedzialnością można użyć stwierdzenia, że nie jest ona niczym ograniczana. Użytkownicy mieszkania nie muszą już dłużej pamiętać o tylu różnych sprawach. Mogą oddawać się znacznie przyjemniejszym, na pewno bardziej odprężającym zajęciom. Niewdzięczne bowiem obowiązki przypadły w udziale zainstalowanemu przez nas aparatowi centralnej organizacji.

Wielofunkcyjność systemu

System jest zarządzany centralnie. Sprawuje wiele funkcji, dlatego określa się go mianem wielofunkcyjnego. Spośród jego ważniejszych zadań warto wymienić: sterowanie wentylacją, ogrzewaniem, klimatyzacją czy oświetleniem. Inteligentne instalacje mają szerokie zastosowanie – umieszcza się je w wielu bardzo różnych miejscach. Duże więc znaczenie ma to, aby do każdego zlecenia podejść indywidualnie oraz fachowo. Tak też uczyniliśmy tym razem. System zarządzania dopasowaliśmy ściśle pod zapotrzebowania mieszkania oraz przede wszystkim tych, którzy w nim żyją.

Chcesz poznać ofertę naszej firmy?


Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o szczegółach