Tym razem dostaliśmy zlecono nam przeprowadzić serwis urządzeń dyskotekowych w Pietnej. Znajduję się tam jeden z największych tego typu obiektów w regionie

Atrakcyjne warunki i porywająca zabawa

Lampki umieszczone w strategicznych miejscach błyskają różnokolorowymi światłami. Sala taneczna jest odpowiednio oświetlona. W lożach sączy się bardziej przytłumione światło, panuje w nich klimatyczne przyciemnienie. W nich ludzie regenerują się, zbierają siły do dalszych zabaw. Atrakcji nie może zabraknąć. Robiąca wrażenie ogromna sala tętni muzyką, w jakimkolwiek jej zakątku byś się nie znalazł, słyszysz muzykę bez żadnych zakłóceń. Nic też dziwnego w wielu miejscach porozmieszczaliśmy głośniki. To z nich płyną te dynamiczne dźwięki. Na twarzach tańczących maluje się zadowolenie. To znak, że bawią się świetnie, mając tu zapewnione jak najlepsze warunki.

Inteligentne rozwiązania w popularnym miejscu

Zostało im to umożliwione poprzez udogodnienia, które na życzenie klientów, wprowadziliśmy w tym atrakcyjnym obiekcie. Systemy są ze sobą zintegrowane – funkcjonują w sposób automatyczny. Takie rozwiązanie spełniają wymogi skrupulatnej oszczędności. Wiemy przecież, ile energii zwykło się zużywać, aby odpowiednio nagłośnić czy oświetlić dyskotekę. Aktualnie koszty te zostały w pełni zoptymalizowane.