Wybraliśmy się do podopolskiego Murowa. Przypadła nam w udziale instalacja inteligentnych urządzeń w miejscowej pizzerii.

Sprawny system klimatyzacji i wentylacji

Zapoznając się wstępnie z warunkami panującymi w lokalu oraz zapatrywaniami właścicieli zaproponowaliśmy im optymalne rozwiązania. W szereg propozycji należy też wliczyć system klimatyzacji oraz wentylacji. Jest to bardzo nurtująca kwestia, zwłaszcza latem, kiedy temperatura sięga blisko 30 stopni. Spada wówczas przyjemność czerpana z przebywania w przyjaznym miejscu wraz z serdecznymi ludźmi. Za sprawą inteligentnego systemu można sprawować pełną kontrolę nad temperaturą utrzymującą się w każdym z poszczególnych pomieszczeń. Funkcjonuje on automatycznie. I tutaj – zależnie od pory roku i potrzeb – pokoje zostają dogrzane lub ochłodzone.

Sukces ekomomiczny i ekologiczny

Wszystko to wiąże się nie tylko z zapewnieniem komfortu użytkownikom. Jest to przecież także niezwykle efektywne , jeśli tylko weźmie się pod uwagę ilość zaoszczędzonej energii. Oczywiście przekłada się to na zysk finansowy. W dalszej perspektywie jest on naprawdę wysoki. Jest to zatem rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne. Wiemy doskonale, że zbyt wiele energii zostaje bezpowrotnie marnowana. Cierpi na tym środowisko naturalne – takimi działaniami jak nasze można dokładać się do tego, że już w niedalekiej przyszłości ekosystem na tym wydatnie skorzysta.