Przeprowadziliśmy montaż instalacji audiowizualnej. Tym razem zlecono nam pracę w urokliwym zakątku Opola, bo tuż nad Młynówką, w kamieniczce. Współtworzy ona wraz z innymi niepowtarzalny zespół, wizytówkę miasta, którą zwie się popularnie “opolską Wenecją”.

Wypróbowane nagłośnienie

Naszym zadaniem było uczynić z pomieszczenia liczącego 100 m² w pełni funkcjonalną salę konferencyjną. Zagwarantowaliśmy naszym usługobiorcom niezawode instalacje audio-video. Wśród nich warto nadmienić o wypróbowanym  nagłośnieniu i urządzeniach, dzięki którym da się odtwarzać nagrania w bardzo różnych formatach.

Natomiast stół prezydialny wyposażyliśmy w dwa przyłącza, taką samą liczbę mikrofonów oraz panel sterujący. Dodatkowo w zależności od potrzeb prowadzący może wspomóc się komputerem albo wizualizerem.

Koniec z usterkami

Nie można też pominąć i tego, że umożliwiliśmy oraz znacznie uprościliśmy sterowanie urządzeniami, oświetleniem czy roletami. Teraz robi się to łatwo i bezproblemowo. Nie trzeba chyba dodawać, że odtąd przeprowadzanie posiedzeń i spotkań stało się bardzo komfortowe. Zwykle przy tego rodzaju wydarzeniach zarówno referentowi jak i słuchaczom towarzyszy dużo stresu, wynika to również z zawodności, jaką cechują się instrumenty techniczne. Jednak nie w tym przypadku – możliwość wystąpienia usterek została zredukowana do absolutnego minimum. Uczestnikom konferencji nie pozostaje nic innego, jak rozgościć się w wygodnym krześle, by z należytą uwagą wysłuchać tego, co mają mu do przekazania inni.