Pospieszyliśmy do Opola, aby przeprowadzić realizację w renomowanej restauracji przy ulicy Jana Kwoczka – duży nacisk położyliśmy na to, by budynek stał się inteligentny.

Automatyczne sterowanie oświetleniem

Zainstalowaliśmy w budynku inteligentny system, który umożliwia automatyczne sterowanie oświetleniem, klimatyzacją czy również nagłośnieniem. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby sterowanie oświetleniem elektrycznym dostrzegalnie usprawniło funkcjonalność budynku. Można odtąd światło włączać, wyłączać oraz ściemniać czy rozjaśniać – oczywiście w zależności od pory dnia, atmosfery panującej na sali czy wielu innych jeszcze czynników. Odtąd użytkownik sam decyduje o tym, czy to on ma nim sterować ręcznie, czy też procedura ta zostaje przeprowadzona samoczynnie. Istotne jest to, że optymalne oświetlenie budynku idzie tu w parze ze zminimalizowanym zużyciem energii. Znaczna jej część zostaje zachowana i się nie marnuje.

Czas spędzony w przytulnej atmosferze

Doceniają to właściciele restauracji. Lecz nie należy przy tym zapominać, że wzrosło również samopoczucie klientów korzystających z ich gościny. Nie mają bowiem powodów do niezadowolenia z przyczyny zbyt intensywnego oświetlenia czy, odwrotnie, półmroku panującego na sali. Przecież zarówno w sali bankietowej jak i pokojach sypialnych panuje przytulna atmosfera. Właściwie dobrany stopień oświetlenia akcentuje uroczysty nastrój odbywanych tu spotkań.