Zgodnie z intencjami mieszkańców Niemodlina wprowadziliśmy szereg zmian w ich domu – teraz miejsce zamieszkujące przez naszych klientów jest już inteligentnym domem.

Realizować wymagania klientów

Wymagania użytkowników z roku na rok rosną. Na całe szczęście rozwój technologiczny także postępuje. W związku z tym jesteśmy w stanie dostosować naszą ofertę do oczekiwań oraz aspiracji naszych usługobiorców. Inteligentny dom, którego realizację gwarantujemy, cechuje integracja instalacji oraz urządzeń elektrycznych. Dzięki temu liczne funkcje regulowane są automatycznie. Wśród nich należy wymienić: oświetlenie, klimatyzację czy też systemy alarmowe. Podobnie to wygląda z urządzeniami audio-video.

Doskonały system oświetlenia

W omawianym wykonaniu naszym klientom bardzo zależało na udoskonaleniu systemu oświetlenia. Również i my zdajemy sobie sprawę, że jest to jeden z ważniejszych, wręcz kluczowych elementów składających się na sprawnie działający dom.

Jest to tym bardziej znaczące wtedy, gdy domownicy większość czasu w domu spędzają wieczorem. Ma to niepowszednie znaczenie w okresie jesienno-zimowym, wtedy dni ulegają skróceniu, w związku z czym mniej światła dopływa do zamieszkiwanych pomieszczeń. Poza tym oświetlenie – stopień jego nasilenia – dostosowuje się do aktualnego nastroju panującego w domu. Daje to dużo zadowolenia jego mieszkańcom.