W Malni, miejscowości województwa opolskiego, wprowadziliśmy inteligentne rozwiązania w modnym hotelu – zamontowaliśmy między innymi najnowsze telewizory Loewe Individual Slim Frame.

Najlepszej jakości sprzęt

Ujednolicony sprzęt audiowizualny, który dostarczyliśmy do obiektu na pewno usprawnił funkcjonalność budynku. Sprzęt, który wybrali nasi klienci, spełnia najwyższe standardy jakościowe. Ich producent nie bez powodu uchodzi za potentata w swojej branży. Otóż wyroby te są wielofunkcyjne oraz przejrzyste, intuicyjne w obsłudze. Goście hotelowi bardzo sobie chwalą to, że w każdym z pokojów, a także w sali jadalnej, mogą uprzyjemnić sobie czas za sprawą tego sprzętu.

Szereg funkcji

Co dodatkowo ważne, zaproponowane telewizory dysponują panelem kontrastowym. Zatem w ich ekranach niewiele się odbija – skutkiem czego oglądający ma zapewniony komfort śledzenia swojego ulubionego programu czy filmu.

Nie należy zapominać i o tym, że Loewe Individual ma zintegrowany system głośników. Emitowane więc przez niego dźwięki są czyste i zarazem mocne. Drugim udogodnieniem jest także możliwość nagrywania obrazu. Użytkownik może więc do woli powracać do scen, ktore sobie szczególnie upodobał.

A wszystko to jest możliwe dzięki rzetelnie przez nas przeprowadzonym pracom instalacyjnym.