Tym razem podnieśliśmy standardy życia właścicielom mieszkania w Brzegu. W zakres wdrożonych rozwiązań wszedł także system alarmowy.

Wzrost bezpieczeństwa podstawą komfortu

Przy naszym współudziale bezpieczeństwo mieszkańców dostrzegalnie i odczuwalnie wzrosło. Odtąd urządzenia ze sobą niezawodnie współpracują. Zostały przecież umiejętnie zaprogramowane. W związku z tym błyskawicznie powiadamiają o różnego rodzaju zagrożeniach. Jeśli na przykład wystąpi ryzyko pożaru, wówczas w pomieszczeniach włączane są światła. Ewentualna ewakuacja przebiega sprawniej. A jak wiadomo – czas w takich wypadkach odgrywa kluczową rolę, nie ma ani chwili do stracenia.

Dodatkowo w sposób automatyczny dezaktywowane zostają urządzenia elektryczne. Za sprawą wszystkich tych działań niebezpieczeństwo zostaje zredukowane do minimum. Co ważne – odpowiedni komunikat, także generowany automatycznie, wysyła się do lokalnej jednostki straży pożarnej.

Inteligentne mieszkanie zapewnia spokój

Codzienne życie użytkowników mieszkania poprzez wprowadzenie licznych udogodnień stało się znacznie łatwiejsze. Lokal pozostawiony sam sobie – na przykład na okres wakacji domowników – “żyje własnym życiem”, pozostaje czujny. Jest w stanie gotowości. Za sprawą takiego rozwiązania mieszkańcy spędzają miło czas, nie muszą się w ogóle niepokoić o to, czy w tym samym czasie z ich mieszkaniem oraz dobytkiem nie dzieje się coś złego. Jeśli już coś się wydarzy – to inteligentny system zarządzający funkcjami mieszkania stawi czoło wszelkim nieprzewidzianym okolicznościom. A powracający do domu urlopowicze stwierdzają z zadowoleniem, że wszystko jest na swoim miejscu.